Biura

Nasza Inteligentna folia ciekłokrystaliczna jest idealna do pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych i pomieszczeń typu open-space. Dzięki produktom LUMINOsmart w łatwy sposób można kontrolować prywatność w przestrzeni biurowej. W dowolnym momencie przestrzeń może być otwarta lub zamknięta.

Denerwuje Cię, gdy sąsiedzi zaglądają do Twojego domu? Nie lubisz codziennie regulować żaluzji czy rolet? Marzą Ci się piękne przeszklenia w pomieszczeniach, w których czasem chcesz mieć trochę prywatności? Zainstaluj folię ciekłokrystaliczną LUMINOsmart, a jednym kliknięciem możesz zasłonić swoje okno, kiedy tylko chcesz. Można ją stosować na przeszkleniach w salonach, łazienkach, klatkach schodowych czy korytarzach. Nasza folia jest idealnym rozwiązaniem na indywidualne potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Dom/mieszkanie

Łazienki

Inteligentna folia ciekłokrystaliczna sprawdzi się też doskonale w łazienkach zarówno w domach prywatnych, a także w hotelach gdzie łazienki coraz częściej oddzielone są od sypialni tylko ścianką działową. Folie można bez problemu stosować w kabinach prysznicowych zamykanych oraz walk-in.
W przychodniach i szpitalach najważniejsze jest zachowanie jak najwyższej sterylności i czystości. Folia inteligenta LUMINOsmart pozwała na rezygnację z trudnych w utrzymaniu rolet czy żaluzji. Dodatkowo pozwala zapewnić odpowiednią prywatność tam gdzie jest to konieczne. Folia bardzo dobrze sprawdza się też w salach pooperacyjnych czy salach pacjentów gdzie pozwala zaciemnić pomieszczenia przy dużym nasłonecznieniu w bardzo łatwy i szybki sposób.

Placówki medyczne

Hotele/ Pensjonaty

Folia ciekłokrystaliczna idealnie sprawdza się w hotelach. Można ją stosować zarówno w recepcjach czy pomieszczeniach biurowych jak również w pokojach dla gości. Coraz częściej łazienki w pokojach hotelowych oddziela się tylko przeszkleniem, aby optycznie powiększyć pomieszczenie. Folia LUMINOsmart w łatwy sposób zapewni prywatność dla gości hotelowych.

Obiekty publiczne

W bankach, urzędach czy innych obiektach użyteczności publicznej folie LUMINOsmart pozwalają na podwyższenie komfortu pracy poprzez ochronę prywatności we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach.

Ekran projekcyjny

folia projekcyjna
Folia LUMINOsmart może być też wykorzystywana jako ekran do projekcji tylnej. Dzięki unikalnej technologii folia zapewnia doskonałą jasność, kontrast, a także poziomy czerni nawet przy silnym oświetleniu. Takie rozwiązania są stosowane przede wszystkim w biurach, salach konferencyjnych, hotelach.