LUMINOsmart jest wiodącą firmą zajmują się instalacją inteligentnej folii ciekłokrystalicznej.

Folia zasilana elektrycznie na okna to nowoczesna technologia dla Twojego komfortu.

Nasze produkty dedykowane są wszędzie tam gdzie jest potrzeba ochrony swojej prywatności. Folia zasilana elektrycznie sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach biurowych czy budownictwie mieszkaniowym zamiast zasłon, rolet czy żaluzji. Dzięki temu w łatwy sposób można zaprojektować nowoczesne i komfortowe wnętrze. Nasza inteligentna folia zasilana elektrycznie posiada największą przejrzystość ULTRA VIEW oraz niski poziom zamglenia. Przy włączonym zasilaniu przeszklenie pozostaje transparentne. Wykonujemy projekty zarówno na gotowych przeszkleniach, a także w trakcie wykonywania nowych szyb, okien, ścianek we współpracy z firmami szklarskimi.

Specjalizujemy się w aplikowaniu folii na okna w salach konferencyjnych, biurach oraz apartamentach prywatnych.  Elektryczna folia na okna LUMINOsmart to doskonały wybór dla najbardziej wymagających. Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo na każdym etapie. Realizujemy projekty w całej Europie. Z nami masz pewność, że każda realizacje będzie wykonana profesjonalnie.

Współpraca z LUMINOsmart

POMIAR

Na początku każdego projektu przeprowadzamy bezpłatny pomiar. Zapewniamy fachowe doradztwo.

PROJEKT

Po wstępnych ustaleniach przygotowujemy konkretny projekt pod zamówienie klienta. Udzielamy fachowej pomocy w wyborze odpowiedniego produktu.

REALIZACJA

Po podpisaniu zlecenie przystępujemy do realizacji. Zapewniamy też wsparcie po wykonaniu projektu oraz profesjonalny serwis.