Inteligentna folia transparentna jako ekran projekcyjny? Tak, to możliwe!

Coraz więcej sklepów zdaje sobie sprawę z potrzeby równowagi między handlem tradycyjnym oraz cyfrowym i sięga po nowe możliwości, aby zaprezentować swoje produkty klientom. Folia transparentna od LUMINOsmart daje firmom zupełnie nowe, innowacyjne rozwiązania i może pomóc przyciągnąć uwagę klientów.  Wystarczy umieścić projektor w sklepie i wtedy za jednym kliknięciem witryna sklepowa, na której jest inteligentna folia zamieni się w ekran projekcyjny.

Folia transparentna inaczej nazywaną folią inteligentną za naciśnięciem przycisku może zmienić każdą witrynę sklepową w ekran projekcyjny. Dzięki temu można w łatwy sposób promować różne produkty, reklamy oraz filmy. Po ponownym kliknięciu można ponownie wyświetlać produkty oraz wnętrze sklepu. Dzięki unikalnej technologii folia zapewnia doskonałą jasność, kontrast, a także poziomy czerni nawet przy silnym oświetleniu. Produkt można aplikować na istniejące przeszklenia albo zamówić gotowe inteligentne szkło w określonym wymiarze i kształcie.

Zastosowań folii jako ekranu projekcyjnego może być bardzo wiele. Poza witrynami sklepowymi taki ekran dobrze się sprawdzi w salonach samochodowych, centrach handlowych czy salach konferencyjnych. Na witrynach salonów samochodowych można wyświetlać nowe reklamy marki i prezentację nowych samochodów, które będą widoczne z daleka. Nie trzeba posiadać dodatkowo ekranu do projekcji wystarczy tylko umieścić rzutnik we właściwym miejscu i można zacząć projekcję. W dowolnym momencie można wyłączyć ekran i sprawić, aby przeszklenie było przezroczyste. Taka funkcjonalność jest szczególnie przydatka podczas różnego rodzaju spotkań i konferencji. Inteligentna folia ciekłokrystaliczna łączy prywatność, ekran projekcyjny oraz przestrzeń reklamową i zapewnia innowacyjne wrażenia.

folia transparentna ekran projekcyjny folia transparentna ekran projekcyjny 

projekcja przednia na folii ciekłokrystalicznej