Filia elektryczna Warszawa – Komfortowe użytkowanie wnętrz to jeden z kluczowych, priorytetowych zagadnień dla wielu z nas. Nic więc dziwnego, że coraz częściej wdrażamy innowacyjne, nowoczesne rozwiązania dedykowane dla inteligentnych domów. Jednym z najbardziej popularnych jest folia elektryczna na okno. Czym jest i dlaczego cieszy się tak dużą popularnością i zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska.

Folia elektryczna warszawa od LuminoSmart – najważniejsze informacje

Folia elektryczna na okno to najskuteczniejsze rozwiązanie, by zadbać o ochronę własnej prywatności, bez względu na charakter obiektu. Bezprzewodowa technologia sprawia, że w kilka sekund możemy sterować innowacyjnym produktem, wykorzystując do tego celu pilot, aplikację, czy z urządzeń przeznaczonych do sterowania Smart Home. Folia, gdy nie jest podłączona do źródła zasilania, staje się zupełne niewidoczna- jest transparentna, przez co, gdy nie będziemy chcieli jej używać, nie będziemy musieli obawiać się o jej bezpieczeństwo przed osobami trzecimi. Co więcej, samodzielnie możemy regulować poziom nieprzezroczystości folii, dopasowując ją do własnych, indywidualnych potrzeb w danej chwili.

Ciekłokrystaliczna folia LuminoSmart posiada największą przejrzystość na rynku Ultra View, jak również bardzo niski poziom zamglenia. Warto zaznaczyć, że produkt cechuje się bardzo niskim zużyciem energii. Przez to nie musimy martwić się o wysokość swoich rachunków za energię elektryczną.

W jakich obiektach wdrażane są projekty wykorzystaniem folii elektrycznych?

Folia okienna LuminoSmart to produkt, który jest powszechnie stosowany zarówno w nowo powstałych obiektach, jak i istniejących obiektach. Każda przeszklona powierzchni idealnie nadaje się do założenia folii. Nic więc dziwnego, że jest to produkt, który powszechnie można napotkać w:

  • domach prywatnych,
  • mieszkaniach,
  • biurach,
  • obiektach użyteczności publicznej,
  • hotelach,
  • samolotach,

i wszędzie tam, gdzie dbamy o perfekcyjną jakość użytkowania wnętrz, bez względu na panującą aurę pogodową. Co więcej, warto wiedzieć, że folie elektryczne w pełni przystosowane są do wyświetlania na nich obrazów cyfrowych, przez co niejednokrotnie wykorzystywane są do celów komercyjnych.

Dlaczego warto wybrać inteligentną folię elektryczną na okno Warszawa ?

Inteligentna folia okienna to produkt, który już zawsze ochroni naszą prywatność. Już raz na zawsze nie będzie przeszkadzać nam bliska obecność sąsiadów, chodnika, czy ruchliwej ulicy.

Co więcej, po zewnętrznej strony folia prezentuje się bardzo atrakcyjnie. To elementy wykończeniowy obiektów, który nie tylko cechuje się bardzo wysoką funkcjonalnością, ale dodatkowo zapewniają wszystkim budynkom nowoczesny design. Nic więc dziwnego, że jest to rozwiązanie powszechnie wykorzystywane w domach typu stodoła, które stanowią jedne z najmodniejszych projektów architektonicznych ostatnich czasów.

Na szczególną uwagę zasługuje także fakt, że folia przepuszcza do wnętrz naturalne światło słoneczne, jednak chroni swoich użytkowników przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Bardzo dużą zaletą jest fakt, że folia jest niezwykle elastyczna. Oznacza to, że może zostać dopasowana do każdej przestrzeni okiennej, bez względu na jej kształt, czy rozmiar.

Jeśli chcesz podnieść standard życia i poziom prywatności, zadbać o wygodę swoich pracowników, gości, z całą pewnością ciekłokrystaliczna folia elektryczna będzie doskonałym rozwiązaniem. Postaw na sprawdzone rozwiązania jeszcze dziś.

Folia elektryczna Warszawa –  sprawdź Nasze folie od LuminoSmart.