Czy folia elektryczna w łazience to dobry pomysł?

Obecnie mamy coraz więcej rozwiązań na aranżację łazienek. Czasy gdy używano płytek na całych powierzchniach odeszły w zapomnienie. Coraz częściej sięga się po nowe, oryginale rozwiązania jak np. przeszklone ściany.

Przeszklenia we wnętrzach nadają im niepowtarzalnego, nowoczesnego charakteru. Dodatkowo szklane ściany optycznie powiększają pomieszczenie, co jest bardzo praktyczne w przypadku małych pomieszczeń. Dzięki szklanym ścianom można oddzielić łazienkę od pokoju nie zmniejszając pomieszczenia. Łazienka w sypialni wydaje się szczególnie przydatna o poranku, gdy spieszymy się do pracy a nie chcemy budzić pozostałych domowników.

Folia inteligentna w łazience  – Komfort i maksimum prywatności

Niewątpliwą zaletą jest też to, że daje nam to dodatkowe miejsce relaksu i wyciszenia się wieczorami.  Jednak połączenie łazienki z sypialnią może też budzić wiele wątpliwości. Niektórzy wolą mieć trochę więcej prywatności i takie rozwiązanie wydaje im się zbyt ekstrawaganckie. Z folią ciekłokrystaliczną LUMINOsmart można spokojnie cieszyć się nowoczesną i elegancką przeszkloną łazienką, a także wysokim komfortem i prywatnością jednocześnie. Folia elektryczna w łazience w ciągu sekundy pozwala zasłonić przeszklenie kiedy tego będziemy potrzebować. Takie rozwiązanie sprawdzi się doskonale w hotelach, apartamentach czy domach prywatnych. Folia zmieniająca przejrzystość to zdecydowanie nowoczesne i oryginalne rozwiązanie.

 

Poniżej przykładowa realizacja z użyciem folii inteligentnej LUMINOsmart w łazience:

folia ciekłokrystaliczna w łaziencefolia elektryczna w łazience